BEN NYE
0

Ultimate Blood Kit Yapay Kan Seti

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

KDV Dahil 3.200,00 TL
KDV Dahil 2.400,00 TL
YAG BAZLI HD FONDOTEN
KDV Dahil 800,00 TL
Kullanım Alanları
 
Ultimate Blood® Kit, olabilecek en gerçekçi ve çok yönlü sıvı kan sistemidir. İnsan kanını, görünüşü ve akışı açısından mükemmel bir şekilde taklit eder. Ultimate Blood®; özel efektler, tıbbî eğitim ve simülasyon, en yüksek kalitede tiyatro sahne kanına ihtiyaç duyulan herhangi bir projede kullanmak için idealdir.
 
Ultimate Blood®, Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü Test Kılavuzu 439'a göre cilt hassasiyeti konusunda test edilmiş ve kabul edilmiştir. Bu test, materyallere karşı cilt hassasiyetini belirlemek için geliştirilmiştir. 

Gerçekçi Kan, Ultra Kontrol – Daha Yoğun, Daha Akışkan & Kolayca Renk Değiştirme. Ultimate Blood®’ın viskozitesini göz açıp kapayıncaya kadar değiştirebilirsiniz. Ayrıca renk katkılarıyla hızlıca rengini değiştirebilirsiniz. 

Ultimate Blood®’ı hızlıca daha koyu, daha açık, daha kırmızı, daha az kırmızı vb. renklere dönüştürebilirsiniz.

Hızlıca Kalınlaştırın veya inceltin (biraz veya çok miktarda) – İhtiyacınız doğrultusunda tekrar değiştirebilirsiniz. Viskozite, çok yoğun jel kıvamından çok akışkana kadar değiştirilebilir. Rengi değiştirmeden spreyle püskürtülebilecek kadar akışkan olabilir.  Tek bir parti, birden fazla kez yoğunlaştırılabilir ve inceltilebilir.

Ultimate Blood®;
  • cilt, silikon veya diğer yüzeyler üzerinde damla damla olmadan ıslak bir görünüm verir.
  • renk değiştirmeden ıslak bir görünümle kurur. 
  • Kurumuş Kan; cilt, silikon veya diğer yüzeyler üzerinde çatlama yapmadan esnek bir şekilde durur.
  • Renk; çoğu kumaştan, yüzeyden ve deriden yıkanarak çıkartılabilir. 

Kullanım
 
Not: Ultimate Blood®, "ağız içi" kullanım için uygun değildir.

HAZIRLIK...
 
73°F/23°C'de saklayın ve kullanın. Kullandıktan hemen sonra kutuların ağzını kapatın. Bu ürünün raf ömrü sınırlıdır ve mümkün olan en kısa sürede kullanılmalıdır. Ürünün uygulamanızla uyumluluğundan veya etkisinden şüphe duyuyorsanız; küçük çaplı bir test yapmanız önerilir.
 
Nem – Kanın, nemli bir ortamda, kuruması daha uzun sürecektir.

DÖKÜM VE KARIŞTIRMA...
 
Olduğu gibi kullanım – Kan Bazını küçük bir kap veya palet üzerine alın ve uygulayın.

Thixo, İnceltici veya Renk Ekleme - En iyi sonucu elde etmek için, Kan Bazına her seferinde küçük miktarlar ekleyerek istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. İstenilen renk ve viskozite elde edilinceye kadar ahşap bir çubukla iyice karıştırın ve uygulayın.

UYGULAMA...
 
Ultimate Blood®;yassı bir fırça ile sürmek, ahşap bir çubuk ile yaymak, hatta yüzeye serpmek veya sıçratmak gibi birçok çeşitli yöntem kullanılarak uygulanabilir(viskoziteye bağlı olarak). Viskozite ince olduğunda, sıçrama efektleri için bir spreyle püskürtülebilir.

KURUMA...
 
Kuruma süresi ortam sıcaklığına, neme ve uygulanan kanın kalınlığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 1/32 inç(0,8 mm) kalınlığında uygulanan bir kanın 73°F /23 C'de kuruma süresi, ortalama 15 dakikadır. Kuruma süresi, bir saç kurutma makinesi (düşük bir ayarda kullanılmalıdır) kullanılarak hızlandırılabilir.

TEMİZLEME...

Kalınca uygulanmış ve kurumuş bir Ultimate Blood tabakası cildinizden yavaşça çekerek çıkarılabilir. Artık kan, bulaşık deterjanı ve ıslak yumuşak bir bezle deriden çıkarılabilir.

Kumaştan çıkarırken; çamaşır deterjanını direkt kan lekesinin olduğu bölgeye uygulayın ve kan lekesi çıkmaya başlayana kadar yumuşak bir bezle hafifçe ovalayın. Daha fazla deterjan ekleyin ve kumaşa iyice işlemesine izin verin. Kumaşı, soğuk su ayarında çamaşır makinesinde yıkamadan önce 30 dakika boyunca deterjanlı soğuk suya bastırın.

Çamaşır leğeni alanına doğrudan çamaşır deterjanı uygulayarak kumaştan çıkarın ve kan, gevşeme belirtileri gelene kadar yumuşak bir bezle hafifçe fırçalayın. Daha fazla deterjan ekleyin ve kumaşa girmesine izin verin. Soğuk su ayarını kullanarak bir çamaşır makinesine yıkamadan önce 30 dakika soğuk suda ve deterjanda bekletin.
Diğer Özellikler
Stok Kodu-
MarkaSMOOTH-ON
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

dis boyasi

p>Satis Magazamiz: Bağdat Cad. Zincirli Köşk Sokak. Özgen Apt. A Blok No:6/1 Erenköy tel: 0216-478 26 09  fax:0216 478 26 91  © Handesan ltd. sti. 

Harita: Ben Nye 

Follow @BenNyeTurkiye
 

Profesyonel Makyaj   
  • kozmetik makyaj eğitimi
  • efekt/plastik makyaj eğitimi
  • profesyonel makyaj uygulamaları
  • kalıcı makyaj
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.

Google+