BEN NYE
0

SMOOTH CAST SERİES 7 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

KDV Dahil 3.200,00 TL
KDV Dahil 2.400,00 TL
KDV Dahil 2.400,00 TL
The Smooth Cast® 300 Series :
Smooth-Cast™ 300, 300Q, 305 ve 310 Beyaz Serisi
Smooth-Cast™ 320 Bej Serisi
Smooth-On ailesinin Smooth-Cast™ Serisi genel amaçlı üretan kalıplama reçineleri kullanıcıya olağan üstü çok yönlülük ve ekonomi sağlar. Hepsinde kullanışlı, hacmen 1A:1B karışım oranı özelliği bulunmaktadır – tartıya gerek duyulmaz. Çok düşük viskozite (80-100 cps) asgari kabarcık oluşumu sağlar – vakumla hava giderilmesine gerek kalmaz.
Smooth-Cast™ plastikler kolayca karıştırılır, su gibi dökülür ve detayları aynen yakalar. Çekme asgari oranda olur ve kürleştiklerinde dayanıklı (70D sertliğinde), makine ile işlenebilen ve boyanabilen plastiklere dönüşürler. Renklendiriciler veya herhangi bir sayıda dolgu malzemesi eklenerek renk ve doku efektleri oluşturulur.
Kendi hızınızda çalışın! Hızlı döngü sürelerine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? SC 300Q ürünümüz beş dakika içerisinde kürleşir ve birden fazla kalıplama işlemini çok çabuk bir şekilde yapmanıza olanak tanır. “Toplu kalıplama” yapmanız veya birden fazla kalıba plastik mi dökmeniz gerekiyor? SC 310 ve SC 322, karıştırma ve döküm yapmanız için size 20 dakikalık bir süre tanır. Veya aradaki değerleri sunan başka bir malzeme seçebilirsiniz.
Kap ömrü ve kalıptan çıkartma süresi kütle ile doğru orantılıdır. Genelde, kütle arttıkça, kap ömrü ve kalıptan çıkartma süresi kısalmaktadır. Tam tersi, daha düşük kütlelerde daha uzun kap ömrü ve kalıptan çıkartma süresi gerekmektedir.
Smooth-Cast™ 320 Serisi Plastikler (r) maket yapımcılarının favorileridir.

Smooth-Cast™ 325, 326 ve 327 ColorMatch™
ColorMatch™ Plastiklerin “Nötr Renge” sahiptir ve kolayca pigmentlenir veya tam olarak istenilen rengin elde edilmesi için renklendirilebilirler. Ne görüyorsanız onu elde edersiniz! Ufak bir miktar SO-Strong™ renklendirici eklemek, dökümlerinizin canlı renklerle ön plana çıkmasına yeterli olacaktır. Bu plastikler ayrıca metal tozları ile döküm yapmanıza (bronz, pirinç, gümüş/nikel, vs.) ve mükemmel soğuk-döküm metalik parçalar elde etmenize de olanak tanır. Mermer, granit, Ure-Fil™ veya diğer tozlar ekleyerek tam olarak istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz.
Smooth-Cast™ ROTO™, yavaşça kalınlaşan, düşük viskoziteli sıvı plastiktir ve bu yüzden döner kalıplamalar için idealdir. Kalıplarda üretilen cisimlerin içleri boş ve cisimler hafif olmakta ve ayrıca katı gözükmektedirler. Bu da sizin daha az malzeme kullanmanıza olanak tanır (malzeme masraflarınızı büyük oranda azaltır). Tam olarak kürleşen plastikler yarı-sert olur ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.
Smooth-Cast™ Reçinelerin Çeşitli Uygulama Alanları
·         Prototip Modeller/Parçalar
·         Heykellerin Yeniden Oluşturulması
·         Dayanıklı Minyatürler ve Oyuncaklar
·         Sanatsal Eserler
·         Özel Efektler
·         Tiyatro Malzemeleri
·         Soğuk Döküm Metal (Yapıştırılmış Metal) Dökümler
·         Plastik Mekanik Parçalar
·         Mimari Modeller
Diğer Özellikler
Stok KoduSMTH-CAST2
MarkaSMOOTH-ON
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

dis boyasi

p>Satis Magazamiz: Bağdat Cad. Zincirli Köşk Sokak. Özgen Apt. A Blok No:6/1 Erenköy tel: 0216-478 26 09  fax:0216 478 26 91  © Handesan ltd. sti. 

Harita: Ben Nye 

Follow @BenNyeTurkiye
 

Profesyonel Makyaj   
  • kozmetik makyaj eğitimi
  • efekt/plastik makyaj eğitimi
  • profesyonel makyaj uygulamaları
  • kalıcı makyaj
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.

Google+