BEN NYE
0

OLD AGE STIPPLE

Görsel 1
PlatinPuan : 169.813
Fiyat:
2.145,00 TL
Havale / EFT:
2.059,20 TL
Sınırlı Sayıda
Cilde daha fazla yapışmasını sağlamak için öncesinde cildi saf alkol ile temizleyin. Ürünün kullanacağınız kadarını daha küçük bir kaba aktarın ve iki saniye süresince mikrodalga fırında ısıtın. Ürünün katılaşmaması için fazla ısıtmamaya özen gösterin. Uygulanacak bölgeyi gerin, ürünü sürün, kurutun, pudralayın ve serbest bırakın. 

Ürünü çıkarmak için herhangi bir sıvı sabunu üzerine sürüp en az bir sakika bekletin. Üzerinde ıslak sıcak havlu beklettikten sonra ürün ufalanarak çıkacaktır.


The most widely used stipple in the industry. All old age stipples are available in light skin tone.

Clean skin with 70% or 99% Alcohol for maximum adhesion. Decant stipple into a small container and heat in a microwave for 2 seconds. Be careful not to overheat as the material will coagulate. Stretch and stipple skin area with a light coat of desired old age stipple, powder and release.

To remove stipples, massage any liquid hand soap into stippled area and let soak for at least one minute. Apply a warm, wet towel to area for one minute and repeat process. Stipple may be rolled off the skin.


 
Diğer Özellikler
Stok KoduOSG
MarkaW.M. CREATIONS
Stok DurumuVar

dis boyasi

p>Satis Magazamiz: Bağdat Cad. Zincirli Köşk Sokak. Özgen Apt. A Blok No:6/1 Erenköy tel: 0216-478 26 09  fax:0216 478 26 91  © Handesan ltd. sti. 

Harita: Ben Nye 

Follow @BenNyeTurkiye
 

Profesyonel Makyaj   
  • kozmetik makyaj eğitimi
  • efekt/plastik makyaj eğitimi
  • profesyonel makyaj uygulamaları
  • kalıcı makyaj
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.

Google+