BEN NYE
0

Müşteri Hizmetleri

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK ve GÜVENLİK POLİTİKASI

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre HANDESAN tekstil kozmetik film reklam yayıncılık san ve tic.ltd.şti  ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler HANDESAN tekstil kozmetik film reklam yayıncılık san ve tic.ltd.şti. tarafından görülmez ve kaydedilmez).

 
Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
 
Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin  ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, 
HANDESAN tekstil kozmetik film reklam yayıncılık san ve tic.ltd.şti ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
 
Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan 
HANDESAN tekstil kozmetik film reklam yayıncılık san ve tic.ltd.şti  sorumlu değildir.
 
Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (
HANDESAN tekstil kozmetik film reklam yayıncılık san ve tic.ltd.şti ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları HANDESAN tekstil kozmetik film reklam yayıncılık san ve tic.ltd.şti ‘ye aittir.
 
Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0 216 478 26 09 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan,admin@bennye.com.tr  eposta adresinden  
HANDESAN tekstil kozmetik film reklam yayıncılık san ve tic.ltd.şti  ‘ye danışabilirsiniz.
Adres : Bagdat cadç Zincirlikosk sk. No6/1 Erenköy Istanbul

HANDESAN tekstil kozmetik film reklam yayıncılık san ve tic.ltd.şti

 
p>Satis Magazamiz: Bağdat Cad. Zincirli Köşk Sokak. Özgen Apt. A Blok No:6/1 Erenköy tel: 0216-478 26 09  fax:0216 478 26 91  © Handesan ltd. sti. 

Harita: Ben Nye 

Follow @BenNyeTurkiye
 

Profesyonel Makyaj   
  • kozmetik makyaj eğitimi
  • efekt/plastik makyaj eğitimi
  • profesyonel makyaj uygulamaları
  • kalıcı makyaj
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.

Google+