BEN NYE
0

EASE RELEASE

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

KDV Dahil 3.200,00 TL
KDV Dahil 2.400,00 TL
YAG BAZLI HD FONDOTEN
KDV Dahil 800,00 TL

Kullanım Alanları
Ease Release® 200, kalıp yapımı ve parça dökümü işlemleri için mükemmel bir genel amaçlı kalıp ayırıcıdır.

Bu ürün; poliüretan elastomerler, epoksi reçine, polyester reçineler, RTV silikonlar, silikon ve termoplastik polimerleri kalıptan ayırmak için idealdir. Ease Release® 200 ayrıca; alüminyum, krom, RTV silikon, epoksi, silikon ve çelik kalıplarda da etkilidir.
Genel Özellikler
  • Kolay uygulanır.
  • Çabuk kurur.
  • 70°F ila 500°F arası sıcaklıklarda etkilidir.
  • Mükemmel ayrılma sağlar.
  • Kalıp detaylarının kusursuz bir şekilde kopyalanmasını sağlar.
  • Daha az defo, daha hızlı üretim ve Mat cila sağlar.

Kullanım 
Güvenlik - Düzgün havalandırılmış bir alanda kullanın ("oda büyüklüğünde" havalandırma). Kirlenme riskini en aza indirgemek için koruyucu gözlük, uzun kollu kıyafetler ve lastik eldiven giyin. Direkt temas ciltte kuruluğa sebep olabilir.

Malzemeler ılık bir ortamda (73°F / 23°C) saklanmalı ve kullanılmalıdır. Bu ürünlerin raf ömürleri sınırlıdır ve en kısa süre içerisinde kullanılmalıdır.

KULLANMADAN ÖNCE İYİCE ÇALKALAYIN
Uygulama - Önceki kaplamaların ve yağların izlerini yok etmek için kalıbınızı Mold Cleaner 2508 veya uygun herhangi bir temizleyici ile iyice temizleyin. Ease Release® 200'ü aerosol sprey veya benzer bir sprey ekipmanı kullanarak uygulayın.
 
Hafif ve eşit bir kaplama elde etmek için, sprey şişesini (veya tabancasını) kalıp yüzeyinden 6 ila 8 inç uzaklıkta tutun. Kalıplar yeniyse veya aşındırıcı bir maddeye maruz kalmışlarsa; kuvvetli bir ayırıcı madde katmanı uygulayarak kalıbı "yumuşatabilirsiniz”. Isıyı işlemden geçirmek için kalıbı ısıtın, ardından fazlalıkları bir bezle silin ve sıradan bir kalıp yapma işlemi yapmadan önce ince bir Ease Release® 200 katmanını tekrar uygulayın. Ease Release® 200 hızlıca kurur ve normal bir kalıp yapma işlemi sırasında fırınlama gerektirmez. Her kalıp yapma işleminden önce ince bir katmanı tekrar uygulayın.

Son Rötuş – Renklendirme, boyama veya yapıştırma işlemi yapmadan önce kalıplanmış parçaların iyice temizlenmesi gereklidir.
 
Diğer Özellikler
Stok KoduSMTH-EASE
MarkaSMOOTH-ON
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

dis boyasi

p>Satis Magazamiz: Bağdat Cad. Zincirli Köşk Sokak. Özgen Apt. A Blok No:6/1 Erenköy tel: 0216-478 26 09  fax:0216 478 26 91  © Handesan ltd. sti. 

Harita: Ben Nye 

Follow @BenNyeTurkiye
 

Profesyonel Makyaj   
  • kozmetik makyaj eğitimi
  • efekt/plastik makyaj eğitimi
  • profesyonel makyaj uygulamaları
  • kalıcı makyaj
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.

Google+